Výroba samolepek a polepů nejen na auto

Polepy automobilů

Expresní výroba designových a reklamních polepů – samolepky na dopravní prostředky.

Materiály pro polep

Řezaná fólie

Jednobarevné fólie (skladem 200 druhů), ze kterých se vyřezávají písmena a jednoduché tvary. Životnost fólií je 3-10 let (dle typu fólie).

Digitální tisk

Bílá nebo čirá fólie určená pro plnobarevný potisk a tvarový ořez. Vytisknout lze texty, grafiku nebo fotografie. Stálost tisku je minimálně tři roky. Prodloužení životnosti lze dosáhnout laminací, kterou také provádíme.

Průhledná okenní fólie

Bílá „dírkovaná“ fólie určená pro plnobarevný potisk. Aplikuje se na skla automobilů a dopravních prostředků z venkovní strany. Z vnitřní strany je vidět ven a z vnější je vidět pouze potisk.

Magnetická fólie

Bílá magnetická fólie určená pro potisk nebo polep řezanou grafikou. Magnetická fólie je vhodná pro dočasný/ odjímatelný polep vozu. Ideální volba v případě operativního leasingu, kde není dovoleno automobil standardně polepit.

Vzorník základních fólií

Jak probíhá spolupráce?

Na začátku je vždy idea o tom, jak by měl vypadat výsledný polep vašeho vozu. Neváhejte a nechte nás vaší ideu přivést k životu v podobě výroby polepů a samolepek pro vaše auto.
Pomocí formuláře, který naleznete níže, zašlete svoji poptávku na realizaci polepu či výroby samolepek. Popište nám co nejpodrobněji vaší představu o umístění jednotlivých prvků na Vašem voze. Emailem nám následně zašlete podklady pro tvorbu vizualizace – logo, obrázky, texty atp.
Následně vám vytvoříme vizualizaci vozu včetně polep na základě Vámi dodaných grafických podkladů.
Standardně do druhého dne od nás obdržíte cenovou nabídku včetně podrobností o použitém materiálu a dodací doby.
Po odsouhlasení přejdeme k výrobě vašich polepů nebo samolepek. Standardní doba výroby je 3-7 pracovních dní od úhrady. Pokud si přejete vyrobit polepy expresně, můžete je mít i v den objednání. Hotové samolepky zvládne díky návodu nalepit téměř každý, pokud si však na aplikaci netroufnete, nalepíme je za vás. Termín dodání je závislý na skladové dostupnosti a naší aktuální kapacitě.

Hotovou zakázku lze vyzvednout v naší provozovně v Praze 9 nebo poslat kurýrem PPL na vaší adresu. Případně lze využít nalepení našimi šikovnými aplikátory reklamy.

Orientační ceny polepů

Uvedené ceny jsou za výrobu polepů z 3 leté černé samolepicí fólie a bez 21% DPH. Konečné ceny se odvíjí od životnosti a barvy fólie.

Chcete vlastní polepy na auto?

Napište nám! Nevíte jaký druh samolepek zvolit? Rádi vám poradíme.

Nezávazná poptávka